msds satın alSodyum hipoklorit MSDS hazırlama konusunda danışmanlık veren uzman kadromuz ile sorunsuz bir hizmet sağlayabiliriz. Sodyum hipoklorit, tehlikeli bir kimyasaldır. Bahsi geçen tehlikeli bu maddenin risklerinin, uygulamasının, taşınmasının vb. dokümantasyonunun yapılmış olması çalışanların bilinçlenmesi açısından son derece önemlidir. Sodyum hipoklorit MSDS hazırlanması tam da bu noktada devreye girer. Akredite MSDS hazırlayıcısı danışmanlar, işin teknik ve güvenilir şekilde yapılmasını sağlarlar. AYANSAN, akredite sodyum hipoklorit MSDS Uzmanı kadrosuna sahiptir ve çalışmalarınızı büyük bir hassasiyet ile tamamlar.

Sodyum Hipoklorit MSDS Hakkında

Sodyum hipoklorit, tekstil, gıda sanayi, temizlik sanayi, ve içme suyu arıtma da kullanılır. Yerel mevzuatlar ve GHS/CLP AB direktifleri doğrultusunda tehlikeli madde olarak sınıflandırması yapılmıştır. Sodyum hipoklorit MSDS hazırlamak isteniliyorsa hem direktiflere hem de kimyasal özelliklerine hâkim olunması son derece önemlidir.

MSDS Alt Başlıkları

Sodyum hipoklorit MSDS hazırlarken belli bir düzen içerisinde dokümantasyonunu yapıyoruz. Sodyum hipoklorit için yapılacak dokümantasyonda şu başlıklar yer alacaktır:
1. Maddenin ve Firmanın Kimliği
2. Zararlılık Tanımlamaları
3. Bileşim/İçindekiler Hakkında Bilgi
4. İlkyardım Önlemleri
5. Yangın ile Mücadele Önlemleri
6. Kaza Sonucu Yayılmasına Karşı Önlemler
7. Elleçleme ve Depolama
8. Maruz Kalma Kontrolleri/Kişisel Korunma
9. Kimyasal ve Fiziksel Özellikler
10. Kararlılık ve Tepkime
11. Toksikolojik Bilgiler
12. Ekolojik Bilgiler
13. Bertaraf Etme Bilgileri
14. Taşımacılık Bilgileri
15. Mevzuat(Yasal Şartlar) Bilgileri
16. Diğer Bilgiler

Sodyum Hipoklorit MSDS Örneği

Sodyum hipoklorit MSDS ile ilgili örnek olmak adına örnek bir msds girişi paylaşıyoruz. Tüm MSDS’ler ile ilgili sayfaya ulaşmak için lütfen MSDS formu sayfamızı ziyaret ediniz.

Bize Ulaşın
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nu Onaylıyorum.