img
Biz Kimiz?
Hakkımızda

Ayansan Danışmanlık 30 yılı aşan plastik, kalıp ve danışmanlık konusunda bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

AB’ye ihracat yapan Türk firmaları ve Türkiye’de faaliyette bulunun tüm firmaların AB ve/veya Türkiye Cumhuriyeti regülasyonlarına uyum hizmeti vermekteyiz. Plastik, petrokimya, boya, kozmetik, gıda, gübre, enerji, çevre, çimento, endüstriyel ve ev kimyasalları, tekstil ajanlar, demir ve çelik, metal cevherleri ve polimer gibi farklı tüm kimya sektörlerine hizmet vermekteyiz.
Kimyasal yönetimi, REACH, Güvenlik Bilgi Formları (GBF/SDS/MSDS) ve etiket hazırlama, biyosidal, kozmetik, deterjan, ADR, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı ve benzer alanlarda yönetmelik uyumlaması veren uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz

Şirketimizin ana faaliyet alanları olan danışmanlık ve plastik enjeksiyon hizmetlerinde, adım atacağımız yeni sektörlerde; başladığımız her yeni işte ve attığımız her imzada güvenilir, aranan ve tercih edilen bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun olarak gelişen ve değişen müşteri beklentilerini karşılamak, Teknolojik gelişmeleri en yakından takip etmek, Ülkemizin ve firmamızın sahip olduğu kaynakları verimli kullanmak, Kurumsal çatımız altında çok yönlü iletişimi teşvik etmek, Teknolojik gelişmeleri en yakından takip etmek.

Hedeflerimiz

Lider bir marka haline getirebilmek için kaliteli işler yapmayı, yapılan işlerin her zaman arkasında olabilmeyi aynı zamanda da müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı firma çalışanları bir ilke edinmişlerdir.
En kaliteli, en uygun fiyat ve kusursuz hizmet firmamızın prensibidir.