msds satın alSitrik asit MSDS hazırlama konusunda danışmanlık veren uzman kadromuz ile sorunsuz bir hizmet sağlayabiliriz. Sitrik asit, tehlikeli kimyasal bir maddedir. Tehlikeli bu maddenin risklerinin, uygulamasının, taşınmasının vb. dokümante edilmiş olması çalışanların bilinçlenmesi açısından son derece önemlidir. Sitrik asit MSDS hazırlanması tam da bu noktada devreye girer. Akredite MSDS hazırlayıcısı danışmanlar, işin teknik ve güvenilir şekilde yapılmasını sağlarlar. AYANSAN, akredite MSDS Uzmanı kadrosuna sahiptir ve çalışmalarınızı büyük bir hassasiyet ile tamamlar.

Sitrik Asit MSDS Hakkında

Sitrik asit, Kadın, erkek, çocuk, giyimlerinde ve kumaşlarda leke sökücü olarak kullanılır(Kullanım alanı) ve tehlikeli bir karışımdır. Yerel mevzuatlar ve GHS/CLP AB direktifleri doğrultusunda tehlikeli madde olarak sınıflandırması yapılmıştır. Sitrik asit MSDS hazırlamak isteniliyorsa hem direktiflere hem de kimyasal özelliklerine hâkim olunması son derece önemlidir.

MSDS Alt Başlıkları

Sitrik asit MSDS hazırlarken belli bir düzen içerisinde dokümantasyonunu yapıyoruz. Sitrik asit için yapılacak dokümantasyonda şu başlıklar yer alacaktır:
1. Maddenin ve Şirketin Kimliği
2. Zararlılık Tanımlaması
3. Bileşim/İçindekiler Hakkında Bilgi
4. İlkyardım Önlemleri
5. Yangınla Mücadele Önlemleri
6. Kaza Sonucu Yayılmaya Karşı Önlemler
7. Elleçleme ve Depolama
8. Maruz Kalma Kontrolleri/Kişisel Korunma
9. Fiziksel ve Kimyasal Özellikler
10. Kararlılık ve Tepkime
11. Toksikolojik Bilgiler
12. Ekolojik Bilgiler
13. Bertaraf Etme Bilgileri
14. Taşımacılık Bilgileri
15. Mevzuat Bilgileri
16. Diğer Bilgiler

Sitrik Asit MSDS Örneği

Profesyonel yaklaşımımızı gösterebilmek adına sitrik asit MSDS ile ilgili girişi paylaşıyoruz. Tüm MSDS’ler ile ilgili sayfaya ulaşmak için lütfen MSDS Formu sayfamızı ziyaret ediniz.

Bize Ulaşın
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nu Onaylıyorum.