PLASTİK KALIP VE ENJEKSİYON


PLASTİK KALIP VE ENJEKSİYONPlastik enjeksiyon
ve kalıphane bölümümüzde son teknoloji otomatik makinelerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizden gelen veya müşteri isteği doğrultusunda üretimini yaptığımız kalıplar enjeksiyon bölümümüzde kalite standartları içerisinde endüstriyel ürünler üretilmektedir

Plastik günlük hayatımızın birçok alanında sürekli artan öneme sahiptir. Özellikle daha ekonomik ve kolay şekil verilebilen bir malzeme olarak plastik dünyayı fethetmektedir.

Ayansan Danışmanlık 1980 senesinde kırtasiye ve oyuncak ürünlerinin imalatı ile faaliyete başlamıştır. 1990’larda ise plastik ve kalıp imalatında büyük firmalara tedarikçi olarak hizmet vermektedir.

Teknik ve mühendislik gerektiren bu çalışma tecrübeli uzman personeli ile hizmet vermektedir.

En son teknoloji plastik enjeksiyon makinelerimiz ve kalıphanemiz ile kaliteli ürünler üretilmektedir.

Firmamız plastik sektöründe beyaz eşya parçaları, araba parçaları, endüstriyel aydınlatma parçaları ve mühendislik yanmaz ürünler üretimine devam etmektedir.

Plastik enjeksiyon ve kalıphane bölümümüzde son teknoloji otomatik makinelerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizden gelen veya müşteriPLASTİK KALIP VE ENJEKSİYON

isteği doğrultusunda üretimini yaptığımız kalıplar enjeksiyon bölümümüzde kalite standartları içerisinde endüstriyel ürünler üretilmektedir.

2000’li yıllarda ise AR-GE çalışmaları ile inovatif plastik ürün grupları üretimine başlanmıştır.

Plastik enjeksiyon kalıp ve endüstriyel plastik üretim için fiyat teklifi ve bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçin. Plastik konusunda 30 yıllık tecrübemizi sizlere sunuyoruz.
Plastik ham madde seçimi ve kalıp konularında teknik bilgi almak için info@ayansan.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz danışmanlık, teknik bilgi ve fiyat teklifi almak için info@ayansan.com yada +90 (212) 485 50 59 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nu Onaylıyorum.