msds satın alAmonyak MSDS hazırlama konusunda danışmanlık hizmeti veren danışman kadromuz ile mükemmel bir hizmet sağlayabiliriz. Amonyak, tehlikeli kimyasal maddedir. Tehlikeli bu maddenin risklerinin, uygulamasının, taşınmasının vb. dokümantasyonu son derece önemlidir. Çünkü çalışanların bilinçlenmesi gerekmektedir. Amonyak MSDS hazırlanması tam da bu noktada devreye girer. Akredite MSDS hazırlayıcısı danışmanlar, işin teknik ve güvenilir şekilde yapılmasını sağlarlar. AYANSAN, alanında uzman MSDS Uzmanı kadrosuna sahiptir ve çalışmalarınızı büyük bir hassasiyet ile tamamlar.

Amonyak MSDS Hakkında

Amonyak, gübre sanayi, kimyasal üretimi ve atık su tesislerinde kullanılır. ve tehlikeli bir karışımdır. Yerel mevzuatlar ve GHS/CLP AB direktifleri doğrultusunda tehlikeli madde olarak sınıflandırması yapılmıştır. Amonyak MSDS hazırlamak isteniliyorsa hem direktiflere hem de kimyasal özelliklerine hâkim olunması son derece önemlidir.

MSDS Alt Başlıkları

Amonyak MSDS hazırlarken belli bir düzen içerisinde dokümantasyonunu yapıyoruz. Amonyak için yapılacak dokümantasyonda şu başlıklar yer alacaktır:
1. Maddenin ve Şirketin Kimliği
2. Zararlılık Tanımlaması
3. Bileşim/İçindekiler Hakkında Bilgi
4. İlkyardım Önlemleri
5. Yangınla Mücadele Önlemleri
6. Kaza Sonucu Yayılmaya Karşı Önlemler
7. Elleçleme ve Depolama
8. Maruz Kalma Kontrolleri/Kişisel Korunma
9. Fiziksel ve Kimyasal Özellikler
10. Kararlılık ve Tepkime
11. Toksikolojik Bilgiler
12. Ekolojik Bilgiler
13. Bertaraf Etme Bilgileri
14. Taşımacılık Bilgileri
15. Mevzuat Bilgileri
16. Diğer Bilgiler

Amonyak MSDS Örneği

Profesyonelliğimizi gösterebilmek adına Amonyak MSDS ile ilgili girişi paylaşıyoruz. Tüm MSDS’ler ile ilgili sayfaya ulaşmak için lütfen MSDS formu sayfamızı ziyaret ediniz.

Bize Ulaşın
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nu Onaylıyorum.